Pozycjonowanie w Google

Oprócz opinii, pomysłów czy wskazówek internauci poszukują w Google produktów, miejsc czy usług. Każda z tych informacji, pojawiając się odpowiednio wysoko w wynikach wyszukiwania, może zachęcić użytkowników do wejścia na stronę i skorzystania z dobrze zaprezentowanej oferty.

Wysoka pozycja staje się dla użytkownika synonimem wartościowej treści, odpowiadającej na jego zapotrzebowanie. Z kolei dobrze przygotowana zawartość serwisu przekłada się na częste odwiedziny potencjalnych klientów. W ten sposób grupa docelowa Państwa firmy otrzymuje informację o ofercie dokładnie w momencie poszukiwania jej. Dlatego pozycjonowanie firmy w Google przynosi wymierne korzyści.

Aby były one długofalowe, zaczynamy od doboru konkretnych fraz (słów kluczowych), istotnych z punktu widzenia prowadzonego przez Państwa biznesu. Po ich uzgodnieniu podpisujemy umowę pozycjonowania serwisu.

Kolejnym etapem jest optymalizacja serwisu w zakresie treści i kodu (bezpłatnie – w ramach podpisanej umowy) i dalsze prace związane ze zwiększeniem widoczności Państwa strony w wyszukiwarce Google.

Efekty naszych działań, w postaci raportów, przesyłamy co miesiąc. Uzyskujecie Państwo także dostęp do dedykowanego panelu, pozwalającego śledzić pozycje w Google na bieżąco, w dowolnej chwili. Jako profesjonalna firma pozycjonująca strony proponujemy przejrzyste i czytelne formy rozliczenia z klientem.

Osiągnięcie i utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google pozwoli Państwa firmie na systematyczne zwiększanie świadomości marki wśród klientów, zachęcanie ich do odwiedzenia Państwa strony jako precyzyjnie odpowiadającej na ich zapotrzebowanie i w ten sposób – uzyskiwanie przewagi nad konkurencją.

Jeśli chcą Państwo docierać ze swoją ofertą do poszukujących klientów, a nasza propozycja pozycjonowania firmy Państwa zainteresowała, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy i prześlemy bezpłatną wycenę pozycjonowania serwisu, a także warunki współpracy. Nasza wiedza i doświadczenie mogą zaprocentować w Państwa biznesie.