Opinie o mnie

Od wielu lat moją specjalnością jest pozycjonowanie. Referencje i opinie, które tu znajdziesz, potwierdzają moją wiedzę i doświadczenie w zakresie usługi pozycjonowania a także skuteczność i przejrzystość działań.

Jako klient byliśmy na bieżąco informowani o podejmowanych działaniach, a także o kosztach, z jakimi wiązać się będą prowadzone prace. Ponadto na koniec każdego okresu rozliczeniowego otrzymywaliśmy stosowny raport podsumowujący.

szkoła językowa

Naszą siedmioletnią współpracę oceniamy jako bardzo udaną. Czytelne działania, regularne raportowanie i widoczne efekty przez cały ten czas budziły nasze zaufanie i pewność dobrego wyboru firmy pozycjonującej.

kancelaria prawna

Bieżąca komunikacja i dbanie o to żeby dobrze wykorzystać środki jakie przeznaczyliśmy na reklamę w Google – wszystko na najwyższym poziomie.

firma z branży lotniczej

Firma dysponuje wiedzą i doświadczeniem umożliwiającym fachowe doradztwo. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, a poziom obsługi jest bez zarzutu.

producent odzieży roboczej i ochronnej

Otrzymaliśmy fachową pomoc na etapie wyboru fraz do pozycjonowania i w dość szybki sposób dostaliśmy się na pierwsze strony Googla.

wydawca portali internetowych

Oferując usługi pozycjonowania i prowadzenia kampanii w Google staram się, aby moje działania były jak najbardziej efektywne. Należy jednak pamiętać, że ostatecznie o pozycji w Google decyduje Google a ja nie jestem wszechmogący. Chcę Cię jednak zapewnić o jednym – jeśli zlecisz mi usługi pozycjonowania lub inne prace, będę walczył zgodnie z regułami o jak najlepsze efekty.

nieBlog: Opieka nad stronami internetowymi